Datoru, mobīlo telefonu, 

ofisa iekārtu

apkalpošana un remonts! 

 
Jums ir dators, bet ar laiku viņš sāka bremzēt? Garantija ir beidzie, un Jūs vienkārši nezināt, kam lūgt kvalificētu palidzību? Šajā gadījumā, aicinām Jūs mūsu servisa centrā!

Mēs piedavājam biroju tehnikas remontu, datoriem, klēpjdatoriem, printeriem, kā arī mobilajiem telefoniem un foto iekārtām. Mēs salabosim Jūsu miniatūru klēpjdatoru, un arī modernāku "multimedijas" klases iekārtu. Papildus piedavājam plašu remonta pakalpojumu klastu. Mēs varam piedāvāt Jums iegādāties nepieciešamās datora komponentes, dažādiem modeļiem! Remonts ar vismodernāko aprīkojumu !

 

Pateicoties ilgai pieredzi šajā tirgū, mūsu ekspertu nevainojama reputācija , mēs varam piedāvāt visiem saviem klientiem plašu pakalpojumu klāstu .
 
 
 

Mūsu serviss nodrošinā sarežģīto remontdarbu kompleksu, uzstādīšanas pakalpojumus, kā arī operētājsistēmu instalāciju, vīrusu un trojanu ārstēšanu. Mēs palīdzam klientiem, lai atrisinātu problēmas ar datoriem, klēpjdatoriem, tīklu un citu biroja tehniku​​.

Mūsu servisa centrs strādā darbadienās no 10:00 līdz 18:00.
Noformēt pasūtījumu vai saņemt konsultācijas Jūs varat pa tālruni + 371 29627627 

Taisām arī datoru remontu mājās, iepriekš saskaņojot: datu atgūšana un modernizācija, datora operētājsistēmas uzstādīšana, remonts klēpjdatoriem, netbooks un galddatoriem. Esat iegādājies jaunu datoru? Mūsu speciālisti pārliks visus datus no vecās mašīnas, lai jūs varētu strādāt ar visām ērtībām .

Pakalpojumu klāsts ir ļoti plašs - programmatūras uzstādīšana, montāža un remonts, datoru, printeru un monitoru remonts, BGA mikroshēmu nomaiņa. Klienti izvēlas universālo profesionāli, kas var atrisināt jebkuru problēmu, kas saistīta ar IT. Zvaniet - Jums patīk strādāt kopā ar mums !

 


Kā tas notiek?

  • Jūs zvanāt un stāstiet mums par savu problēmu .

  • Mēs precizējam ērto laiku, lai varētu veikt remontu .

  • Mūsu speciālists taisa bezmaksas iekārtas diagnostiku.

  • Mēs informējam Jūs par visiem konstatētajiem defektiem, un darba izmaksām.

  • Speciālists sāk labot iekārtu.

  • Kad jūsu dators ir gatavs, mūsu speciālists sniegs Jums padomus darbam ar datoru, tā Jūs varēsiet ievērojami pagarināt dzīvi jūsu datoram.